prave ted1

Vážení přátelé krásných umění,

právě jsem vystavila nové obrazy  jihočeského malíře Ivana Straky. Velký formát Zachraňte Benátky udivuje skvěle zvládnutou barevností a dvě menší lhotákovsko-bímovské kompozice s názvem StartNehoda na greenu  Vás okouzlí odzbrojujícím humorem.

V posledních týdnech Vás nejvíce zaujaly nově vystavené litografie akademického malíře Pavla Sukdoláka.  Tento můj milovaný autor je bez nadsázky žijící legendou české grafiky, o to více jsem šťastná, že Vám mohu exklusivně představit průřez několika desetiletími  jeho tvorby.  

Připomínám také úžasné obrazy z pozůstalosti akademické malířky Jindry HusárikovéJde o olejomalby s názvem Dialog z roku 2003 a Levitace z roku 2015. 

Těm z Vás, kteří si nenajdou cestu do mé galerie v Plzni, nabízím stále oblíbenější možnost osobního odběru uměleckých děl v Praze. Vybraná díla si zde můžete nejen vyzvednout, ale po předchozí domluvě také nezávazně prohlédnout. Naše kancelář v Krakovské ulici je otevřena každý den včetně víkendu. Závoz probíhá minimálně jedenkrát týdně.

Vaše,

     Andrea Škaloudová
15. 4. 2018

@ 2015 Friends of Fine Arts